För att funktionen du försöker använda ska fungera korrekt behöver du uppdatera ditt samtycke. Du kan alltid ändra dig genom att klicka på Cookieinställningar i sidfoten.

podcast news play företagaren I media förmån faq
Nyheter

Caroline Larsson är Årets Unga Företagare i Mellerud

Publicerad 10 jul 2024
Med sitt företag Hair by Carro har Caroline Larsson tilldelats utmärkelsen Årets Unga Företagare i Mellerud. Läs juryns motivering.
Caroline Larssson, Hair by Carro

Juryns motivering:

Priset går till en person med ett stort engagemang och passion för sitt yrke. Med en vilja att utvecklas och lära sig nya tekniker, levereras ständigt grymma resultat till sina kunder. Med en närvaro på sociala medier som sprider såväl kunskap som inspiration blir vår vinnare en källa för alla som vill lära sig mer om hår, styling och frisöryrket.
 
 
Caroline går nu vidare till Regionfinalen för Årets Företagare & Årets Unga Företagare, den 5 september i Partille Arena.

 

Se alla övriga finalister:

banner-AF-AUF-samlingssida-2024.jpg

Fler nyheter från Företagarna