podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna Töreboda

Välkommen till Företagarna Töreboda - det aktiva företagarnätverket!

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Töreboda

Årets 103 unga idéer 2022

För sjunde året i rad publicerar Företagarna årets 103 unga idéer – en topplista med inspirerande, nytänkande företag där någon av grundarna är max 35 år.

Visa alla nyheter
Event i Töreboda

Kontakt Töreboda

Telefonnummer

0702-57 74 99
Kontaktpersoner A-Ö
Daniel Rask
Vice ordförande Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0727-498 888

E-post daniel-rask@live.se

Gabriella Gustavsson
Revisor Företagarna Töreboda

Telefonnummer 070-3211994

E-post gabriella7519@gmail.com

Gunnar Gillsjö
Revisorsuppleant Företagarna Töreboda
Joakim Olsson
Ledamot Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0735-936798

E-post ostenohlsson@hotmail.com

Lasse Hellsten
Ordförande Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0702-57 74 99

E-post lasse@marilena.se

Lotta Belsing
Kassör Företagarna Töreboda
Magnus Johansson
Sekreterare Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0705-40 20 22

E-post magnus@bruksreklam.se

Micael Hamilton
Ledamot Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0738-121 620

E-post info@moholmsherrgard.se

Robert Pettersson
Ledamot Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0702-52 08 08

E-post robert@rmtramoduler.se

Sigge Grünert
Valberedare Företagarna Töreboda

Telefonnummer 0701-61 76 30

E-post info@qstartoreboda.se

Stina Henriksson
Valberedare sammankallande Företagarna Töreboda

Telefonnummer 709555511

E-post stina@provektor.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Valet 2022

Allt för dig som är småföretagare och ska rösta i riksdagsvalet 2022.