podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna Borlänge

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Dalarna

Visa alla nyheter
Event i Borlänge

Kontakt Borlänge

Address

Box 102, 781 22  BORLÄNGE
Kontaktpersoner A-Ö
Agneta Andersson
Valberedning Borlänge

Telefonnummer 070-5911067

E-post agneta@konferensbyran.se

Ahmet Abic
Kassör Borlänge

Telefonnummer 070-4642932

E-post abic_10@hotmail.com

Anders Tunestam
Ledamot Borlänge

Telefonnummer 070-553 95 60

E-post anders@tunestam.se

Anders Slott
Ledamot Borlänge

Telefonnummer 070-7696320

E-post anders.slott@montal.se

Elina Sandin
Suppleant Borlänge
Erika Hellman
Ledamot Borlänge
Jonas Nyström
Vice Ordförande Borlänge

Telefonnummer 073-9847436

E-post jonas@methodmedia.net

Marielle Englund
Suppleant Borlänge
Markus Eriksson
Revisoruppleant Borlänge
Matilda Rosell
Ledamot Borlänge
Stina Mellembråten
Lekmannarevisor Borlänge
Thomas Agneteg
Valberedning Borlänge
Tom Teneberg
Ordförande Borlänge

Telefonnummer 070-7465000

E-post tom@teneberg.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.