podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna Trollhättan

Välkommen till Företagarna Trollhättan - det aktiva företagarnätverket!

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Trollhättan

Visa alla nyheter

Kontakt Trollhättan

Telefonnummer

076-040 30 13

Address

c/o NyföretagarCentrum, Åkerssjövägen 10, by 74, 461 53 Innovatum
Kontaktpersoner A-Ö
Anette Olausson
Ledamot Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 0760272824

E-post anette@aoassistans.se

Henrik Björnfot
Ledamot Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 0708878373

E-post bjornfot@gmail.com

Henrik Wallin Perez
Ledamot Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 0739299555

E-post henrik@vengavamos.se

Jessica Ljungberg
Ledamot Företagarna Trollhättan
Josefin Ljungqvist
Valberedare sammankallande Företagarna Trollhättan
Lars Svensson
Ordförande, Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 076-040 30 13

E-post lars@wixton.se

Linda Kraft
Revisor Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 0739-982132

E-post linda@blomstervall.se

Niclas Karlsson
Kassör Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 0706271172

E-post niclas@blomhuset.se

Petra Arlebo
Vice ordförande Företagarna Trollhättan
Said Abdu
Valberedare sammankallande, Företagarna Trollhättan

Telefonnummer 073-514 41 20

E-post said@west-work.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Årets Företagare

Från kommun till riksfinal där 48 företagare gör upp om vem som är Årets företagare, Årets Unga Företagare och Årets Unga Idé.