podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna Lidköping

Företagarna Lidköping - det aktiva företagarnätverket!

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Lidköping

Årets 103 unga idéer 2022

För sjunde året i rad publicerar Företagarna årets 103 unga idéer – en topplista med inspirerande, nytänkande företag där någon av grundarna är max 35 år.

Visa alla nyheter
Event i Lidköping

Kontakt Lidköping

Telefonnummer

070-3344688

Address

c/o Thingsatweb Sweden AB, Sockerbruksgatan 7, 53140 Lidköping
Kontaktpersoner A-Ö
Agnetha Björnsdotter Berglund
Sekreterare Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0702-177874

E-post agnetha@kullanslycka.se

Anna Cardell
Ledamot Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0702-605686

E-post trade@funkamera.se

Carl-Magnus Täng
Ordförande Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0703-344688

E-post carl@thingsatweb.se

Gunnar Lundström
Ledamot Företagarna Lidköping
Johan Norrbin
Ledamot Företagarna Lidköping
Karin Bergqvist
Ledamot Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0703-649830

E-post simbogarden@gmail.com

Kerstin Wångstedt
Valberedare Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0705-868563

E-post kerstin@keycoaching.se

Lena Hörnell
Revisor Företagarna Lidköping

Telefonnummer -

E-post lena@haga-ekonomi.se

Lisa Johansson
Revisorsuppleant Företagarna Lidköping

Telefonnummer -

E-post lisa@haga-ekonomi.se

Mårten Sondén
Valberedning sammankallande Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0709-96 60 90

E-post marten@entos.se

Rasmus Helgesson
Ledamot Företagarna Lidköping
Stefan Johansson
Valberedare Företagarna Lidköping

Telefonnummer 0705-850215

E-post stefan@cupola.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Valet 2022

Allt för dig som är småföretagare och ska rösta i riksdagsvalet 2022.