podcast news play företagaren I media förmån faq
Företagarna Nyheter - dagsfärska nyheter om företag i hela Sverige

Företagarna Kungsbacka

Välkommen till Företagarna Kungsbacka - det aktiva företagarnätverket!

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Kungsbacka

12 sparknep som pressar elräkningen

I tidningen Företagaren tipsar två rutinerade energirådgivare om vad du kan göra för att energieffektivisera mitt i elpriskrisen – råd som ger effekt redan i vinter.

Visa alla nyheter

Kontakt Kungsbacka

Telefonnummer

0722-260427
Kontaktpersoner A-Ö
Alexander Haegermark
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 070-641 17 18

E-post alexander@goedu.se

Anna-Karin Nilsson
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0708-64 38 91

E-post galjonen@live.se

Bengt-Åke Sparrman
Ledamot/fastighetsansvarig Företagarna Kungsbacka
Camilla Billman
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0702-551159

E-post camilla@getinsight.nu

Christer Svensson
Revisor Företagarna Kungsbacka
Christer Persson
Revisorsuppleant Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0300-30160

E-post christer@kbarev.se

Lotta Elgbratt
Ordförande Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0722-26 04 27

E-post lotta@skapaframgang.se

Martin Hanngren
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0708-805778

E-post martin@xonet.se

Peppe Ekstrand
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0709-96 33 00

E-post ekstrand@peppes.se

Sebastian Andersson
Medlemsinformatör
Therese Marberg
Ledamot Företagarna Kungsbacka

Telefonnummer 0705-937555

E-post therese@mermont.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Företagarnas Nätverk

Med kraften i nätverket av 60 000 företagare kan våra medlemmar utbyta kunskap, hitta synergier för varandras affärer och tillsammans skapa ett bättre företagsklimat.

Årets Företagare

Från kommun till riksfinal där 48 företagare gör upp om vem som är Årets företagare, Årets Unga Företagare och Årets Unga Idé.

Medlemsförmåner

Vi erbjuder över 30 medlemsförmåner med rabatter på IKEA, SJ, Volvo, BMW, Fortum, Swedol med mera.