podcast news play företagaren I media förmån faq
Företagarna Nyheter - dagsfärska nyheter om företag i hela Sverige

Företagarna Falkenberg

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Falkenberg

Visa alla nyheter
Event i Falkenberg

Kontakt Falkenberg

Kontaktpersoner A-Ö
Eric Hjärpe
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-239 86 64

E-post eric@kreera.com

Fredrik Karlsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 076-110 10 65

E-post fredrik@autovendo.se

Hans Karlsson
Kassör Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-551 40 75

E-post hans@fingerprints.nu

Karin Ahlman
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 073-941 42 30

E-post vipkarin@gmail.com

Per Widell
Revisor Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 072-701 36 03

E-post pw@tospe.se

Peter Hammarström
Vice Ordförande Företagarna Falkenberg
Sanna Svensson
Sekreterare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-612 43 55

E-post sanna@tskiropraktik.se

Sebastian Andersson
Medlemsinformatör
Stefan Arvidsson
Ordförande Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-048 56 37

E-post stefan@byggstallning.se

Tore Holmfalk
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-896 06 66

E-post tore@holmefalk.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Företagarnas Nätverk

Med kraften i nätverket av 60 000 företagare kan våra medlemmar utbyta kunskap, hitta synergier för varandras affärer och tillsammans skapa ett bättre företagsklimat.

Årets Företagare

Från kommun till riksfinal där 48 företagare gör upp om vem som är Årets företagare, Årets Unga Företagare och Årets Unga Idé.

Medlemsförmåner

Vi erbjuder över 30 medlemsförmåner med rabatter på IKEA, SJ, Volvo, BMW, Fortum, Swedol med mera.