headphones newspaper video-player

Företagarna Falkenberg

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Falkenberg

Mästare på extrema oväder

Hos Taiga testas och tillverkas arbetskläder för extrema situationer. Bland kunderna finns militära specialförband, poliser och ambulanspersonal. Men vilket oväder är egentligen värst?

Mästare på extrema oväder

Hos Taiga testas och tillverkas arbetskläder för extrema situationer. Bland kunderna finns militära specialförband, poliser och ambulanspersonal. Men vilket oväder är egentligen värst?

Visa alla nyheter
Event i Falkenberg

Tips på medlemsförmåner

Visa fler förmåner

Kontakt Falkenberg

Kontaktpersoner A-Ö
Annica Berger
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 072-232 78 88

E-post annica@kosmonaut.nu

Eric Hjärpe
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-239 86 64

E-post eric@kreera.com

Jan Skärsäter
Revisor Företagarna Falkenberg
Johan Helldén
Ledamot Företagarna Falkenberg
Jonas Svensson
Valberedare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-944 30 30

E-post jonas@elaffaren.se

Karl-Johan Karlsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-5422008

E-post karla@karlas.se

Liselotte Bergenzaun Abel
Ledamot Företagarna Falkenberg
Per Widell
Revisor Företagarna Falkenberg
Peter Hammarström
Ledamot Företagarna Falkenberg
Stefan Arvidsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 0700485637

E-post stefan@byggstallning.se

Teddy Eriksson
Valberedare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-6946326

E-post teddy.eriksson@tomal.se

Tore Holmfalk
Ordförande Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-8960666

E-post tore@holmefalk.net

Åsa Svensson
Kansli Företagarna Falkenberg
Kontakta Företagarna