podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna Falkenberg

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Falkenberg

Årets 103 unga idéer 2022

För sjunde året i rad publicerar Företagarna årets 103 unga idéer – en topplista med inspirerande, nytänkande företag där någon av grundarna är max 35 år.

Visa alla nyheter
Event i Falkenberg

Kontakt Falkenberg

Kontaktpersoner A-Ö
Eric Hjärpe
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-239 86 64

E-post eric@kreera.com

Fredrik Karlsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 076-110 10 65

E-post fredrik@autovendo.se

Hans Karlsson
Kassör Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-551 40 75

E-post hans@fingerprints.nu

Karin Ahlman
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 073-941 42 30

E-post vipkarin@gmail.com

Per Widell
Revisor Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 072-701 36 03

E-post pw@tospe.se

Peter Hammarström
Vice Ordförande Företagarna Falkenberg
Sanna Svensson
Sekreterare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-612 43 55

E-post sanna@tskiropraktik.se

Stefan Arvidsson
Ordförande Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-048 56 37

E-post stefan@byggstallning.se

Tore Holmfalk
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-896 06 66

E-post tore@holmefalk.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Valet 2022

Allt för dig som är småföretagare och ska rösta i riksdagsvalet 2022.