headphones newspaper video-player

Företagarna Falkenberg

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Falkenberg

Visa alla nyheter

Tips på medlemsförmåner

Visa fler förmåner

Kontakt Falkenberg

Kontaktpersoner A-Ö
Annica Berger
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 072-232 78 88

E-post annica@kosmonaut.nu

Eric Hjärpe
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-239 86 64

E-post eric@kreera.com

Jan Skärsäter
Revisor Företagarna Falkenberg
Johan Helldén
Ledamot Företagarna Falkenberg
Jonas Svensson
Valberedare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-944 30 30

E-post jonas@elaffaren.se

Karl-Johan Karlsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-5422008

E-post karla@karlas.se

Liselotte Bergenzaun Abel
Ledamot Företagarna Falkenberg
Per Widell
Revisor Företagarna Falkenberg
Peter Hammarström
Ledamot Företagarna Falkenberg
Stefan Arvidsson
Ledamot Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 0700485637

E-post stefan@byggstallning.se

Teddy Eriksson
Valberedare Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-6946326

E-post teddy.eriksson@tomal.se

Tore Holmfalk
Ordförande Företagarna Falkenberg

Telefonnummer 070-8960666

E-post tore@holmefalk.net

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Nätverk

Som medlem i Företagarna har du tillgång till Sveriges största nätverk för företagare.