podcast news play företagaren I media förmån

Företagarna Västerås

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Västerås

Årets 103 unga idéer 2021 - län för län

Algbläck, hundmat av insekter och rymdens förnyare. Smartare gravstenar, Sveriges minsta skidfabrik och barnskor av ananas. Här är 103 inspirerande företag från hela landet som drivs av inspirerande unga entreprenörer.

Din åsikt är viktig!

Det har varit en kämpig tid, även för oss i styrelsen för Företagarna Västerås, och krisen är inte på något sätt över vad gäller pandemien. Vi önskar därför att ta del av dina ö...

Visa alla nyheter
Nominera till Årets Företagare i Västerås

Tips på medlemsförmåner

Visa fler förmåner

Kontakt Västerås

Telefonnummer

076-324 33 44

Address

Västra Ringvägen 18, 722 11 Västerås
Prioriterade kontakter
Robert Milecrantz
Ordförande Västerås

Telefonnummer 076-324 33 44

E-post robert@panatlantic.se

Kontaktpersoner A-Ö
Anders Råberger
Ledamot Västerås

Telefonnummer 070-778 87 43

E-post Anders@norenlindholm.se

Anneli Pettersson
Valberedningsordförande Västerås

Telefonnummer 0707-187550

E-post anneli@amala-kamala.se

Camilla Massaro
Ledamot Västerås

Telefonnummer 073-985 67 42

E-post camilla.massaro@live.se

Josefin Nilsson
Ledamot Västerås

Telefonnummer 076-878 09 37

E-post josefin@jndesign.se

Patrik Ådemark
Kassör Västerås
Robert Milecrantz
Ordförande Västerås

Telefonnummer 076-324 33 44

E-post robert@panatlantic.se

Sophia Eliases
Adjungerad

Telefonnummer 073-600 00 22

E-post sophia@stylistshopen.se

Thomas Gislerud
Sekreterare Västerås

Telefonnummer 070-190 58 80

E-post thomas@gislerud.com

Tiina Magnusson
Valberedare Västerås
Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Nätverk

Som medlem i Företagarna har du tillgång till Sveriges största nätverk för företagare.