podcast news play företagaren I media förmån faq
Företagarna Nyheter - dagsfärska nyheter om företag i hela Sverige

Företagarna Västerås

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Västerås

Visa alla nyheter
Event i Västerås

Kontakt Västerås

Address

Västra Ringvägen 18, 722 11 Västerås
Prioriterade kontakter
Karin Kaibel
Ordförande Västerås

Telefonnummer 070-954 55 05‬

E-post karin.kaibel@epis.se

Helen Crowe Blomgren
Medlemsinformatör
Kontaktpersoner A-Ö
Anders Råberger
Ledamot Västerås

Telefonnummer 070-778 87 43

E-post Anders@norenlindholm.se

Camilla Massaro
Ledamot Västerås

Telefonnummer 073-985 67 42

E-post camilla.massaro@live.se

Helen Crowe Blomgren
Medlemsinformatör
Josefin Nilsson
Ledamot Västerås

Telefonnummer 076-878 09 37

E-post josefin@jndesign.se

Karin Kaibel
Ordförande Västerås

Telefonnummer 070-954 55 05‬

E-post karin.kaibel@epis.se

Patrik Ådemark
Kassör Västerås
Robert Milecrantz
Valberedare Västerås

Telefonnummer 076-324 33 44

E-post robert@panatlantic.se

Sophia Eliases
Adjungerad

Telefonnummer 073-600 00 22

E-post sophia@stylistshopen.se

Thomas Gislerud
Sekreterare Västerås

Telefonnummer 070-190 58 80

E-post thomas@gislerud.com

Tiina Magnusson
Valberedare Västerås
Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Företagarnas Nätverk

Med kraften i nätverket av 60 000 företagare kan våra medlemmar utbyta kunskap, hitta synergier för varandras affärer och tillsammans skapa ett bättre företagsklimat.

Årets Företagare

Från kommun till riksfinal där 48 företagare gör upp om vem som är Årets företagare, Årets Unga Företagare och Årets Unga Idé.

Medlemsförmåner

Vi erbjuder över 30 medlemsförmåner med rabatter på IKEA, SJ, Volvo, BMW, Fortum, Swedol med mera.