podcast news play företagaren I media förmån faq

Företagarna i Varberg

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Varberg

Årets 103 unga idéer 2022

För sjunde året i rad publicerar Företagarna årets 103 unga idéer – en topplista med inspirerande, nytänkande företag där någon av grundarna är max 35 år.

Visa alla nyheter
Event i Varberg

Kontakt Varberg

Telefonnummer

070-518 36 11

Address

Företagarna Varberg, C/O Industriunderhåll AB, Karl Gustav 143 432 69 Karl Gustav
Kontaktpersoner A-Ö
Ann-Sofie Borglund
Kassör Företagarna Varberg
Anu Majkvist
Sekreterare Företagarna Varberg

Telefonnummer 0709-201233

E-post eldstaden@live.se

Bertil Börjesson
Valberedare Företagarna Varberg
Bjarne Johansson
Vice ordförande Företagarna Varberg
Claes Lund
Övrig ledamot Företagarna Varberg

Telefonnummer 070-3284080

E-post claes@lundsbil.se

Emma Gunnarsson
Övrig ledamot Företagarna Varberg
Gert Bengtsson
Valberedare Företagarna Varberg
Hanna Kläppe
Revisor Företagarna Varberg

Telefonnummer 070-32 21 049

E-post hanna@simplicity.se

Hans-Olof Börjesson
Övrig ledamot Företagarna Varberg
Ida Johansson
Övrig ledamot Företagarna Varberg

Telefonnummer 072-71 78 028

E-post ida@turnconsulting.se

Johan Ahlberg
Revisorsuppleant Företagarna Varberg

Telefonnummer 070-2894065

E-post johan@revisionsbyran.se

Jon Skoglund
Övrig ledamot Företagarna Varberg

Telefonnummer 070-57 20 159

E-post jon@brightchange.se

Louise Lejestrand
Ordförande Företagarna Varberg
Niclas Wilhelmsson
Valberedare (Sammankallande) Företagarna Varberg

Telefonnummer 070-9391985

E-post niclas@nwevent.se

Tobias Andersson
Övrig ledamot Företagarna Varberg
Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Valet 2022

Allt för dig som är småföretagare och ska rösta i riksdagsvalet 2022.