podcast news play företagaren I media förmån

Företagarna Ljungby

Välkommen till din lokala Företagarna-förening

Vi ingår i Sveriges största företagarorganisation med 60 000 företagare och vill skapa bättre förutsättningar för att starta, driva, utveckla och äga företag – i vårt närområde och i hela Sverige.

Här på sidan hittar du en del av allt som pågår i föreningen just nu.
Frågor? Tveka inte att höra av dig!

Mer om företagare i Ljungby

Bokföringskungens dramatiska resa

Fortnox och Visma slåss om att vara störst på marknaden. Men det är en dramatisk historia som ligger bakom succéföretagen som entreprenören Jan Älmeby har varit med och grundat

Visa alla nyheter
Event i Ljungby

Tips på medlemsförmåner

Visa fler förmåner

Kontakt Ljungby

Kontaktpersoner A-Ö
Anders Lindholm
Revisorsuppleant Företagarna Ljungby
Bengt Gustafsson
Kassör Företagarna Ljungby

Telefonnummer 070-524 30 43

E-post bengt@tmvab.se

Christian Hallberg
ledamot Klubbmästare Företagarna Ljungby
Christoffer Bergman
Valberedare Företagarna Ljungby

E-post cb@inp.se

Christopher Moberg
Ledamot Företagarna Ljungby Eventgruppen (sammankallande)
Elin Runnemalm
Ordförande Företagarna Ljungby
Jessica Alriksson
Revisor Företagarna Ljungby
Johan Melin
sekreterare Företagarna Ljungby

Telefonnummer 0372-73 45 01

E-post johan.melin@nordlo.com

Johan Hultbäck
Valberedningen (sammankallande) Företagarna Ljungby
Josefin Ahlberg
ledamot Företagarna Ljungby

Telefonnummer 0372-679 06

E-post josefin@ahlbergbil.se

Mikael Larsson
ledamot Företagarna Ljungby

Telefonnummer 070-286 55 28

E-post mikael@ljungbyschakt.se

Peter Johansson
vice ordförande Företagarna Ljungby

Telefonnummer 070-552 10 60

E-post peter@pmuab.se

Peter Hård
ledamot medlemsansvarig Företagarna Ljungby

Telefonnummer 072-569 00 07

E-post peter@hardstransport.se

Raymond Arvidsson
ledamot Företagarna Ljungby ansv. kommunikation, hemsida, FB

Telefonnummer 070-521 40 13

E-post raymond@rays.se

Kontakta Företagarna
Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Medlemskapet ger dig rabatter, rådgivning och nätverk.

Bli medlem – tillsammans skapar vi bättre förutsättningar

Gå med idag!

Här listar vi 49 anledningar till varför du ska gå med i Företagarna.

Nätverk

Som medlem i Företagarna har du tillgång till Sveriges största nätverk för företagare.