headphones newspaper video-player

Ledamöter valberedning

Här presenteras ledamöterna i Företagarnas valberedning.

Suppleant, Cathrine Dellborg

 

 

 

 

 

Cathrine Dellborg, ordförande

cathrine@dellborg.se

Mandatperiod 2016-2018

 

Adnan Pehlivanonvic

 

 

 

 

 

 

Adnan Pehlivanović

adnan@hr-redovisning.se

Mandatperiod 2016-2018

 

 

Alfred Appelros

Alfred Appelros

alfred@getsocial.se

Mandatperiod 2016-2018

 

 

Bengt Bengtsson

 

 

 

 

 

Bengt Bengtsson

bengt.bengtsson@foretagarna.se

Mandatperiod 2016-2018

 

Malin Burman

 

 

 

 

 

 

Malin Burman

malin.burman@kriskonsulterna.se

Mandatperiod 2016-2018

 

Per Åkerberg

 

 

 

 

 

 

 

Pär Åkerberg

par@akerbergstrafik.se

Mandatperiod 2016-2018

 

Tomas Janzen

 

 

 

 

 

 

Tomas Janzén

tomas@janzen.se

Mandatperiod 2016-2018

 

Staffan Blixt

 

 

 

 

 

 

Staffan Blixt

staffan.blixt@hotmail.com

Mandatperiod 2016-2018

 

 

Rose-Marie Danielsson

rmda@romaresurs.se

Mandatperiod 2016-2018

Pehlivanović

Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap
VÄLJ MEDLEMSKAP, ANGE POSTNUMMER OCH ANTAL ANSTÄLLDA OCH SE ÅRSKOSTNAD