Festen är den största som anordnats i föreningens moderna historia och alla medlemmar med anställda är välkomna den 8 april i Forum, före detta Folkets Hus, i Märsta.
- Kom och delta i vår stora fest som vi anordna för för dig som är medlem i Företagarna och för dina anställda. Vi tror att detta blir en hejdundrande succé om vi hjälps åt att fylla Forum till sista plats, säger Rebecca Wennberg, Företagarna Sigtuna.
- Ta med er fru/sambo och personalen. All mat och dryck är till starkt rabatterat pris. Mat och ett glas vin för 150 kronor och då ingår hela Shirley Clamp Show. Det kan inte bli bättre, säger hon.
Program:
- 18.00 – 20.00 Mingel med enkel förtäring och dryck.
- 20.00 – 21.30 Shirley Clamp. Årets företagare 2010 i Sigtuna kommun, Fredrik Tang och Minh-Duc Vuu, överlämnar priset till Årets Företagare 2011.
- 21.30 – 22.30 Möjlighet till fortsatt mingel.
Entré: 150 kr, inkl moms. I priset ingår mat och dryck.
Pengarna sätter du in på plusgiro 8325645-3.
Anmäl dig senast snarast till sigtuna@foretagarna.se eller
ring Rebecca Wennberg, telefon 08-591 289 20.