Vi använder cookies för att förbättra upplevelsen av vår webbplats. Läs mer om cookies.

Jag accepterar

Kontakt

Företagarna Boden

Kontakta oss gärna via mail (klicka på namnet) eller telefon.

Företagarna Boden

Kungsgatan 40 (1 tr upp i gula huset invid Coop)
Postadress: Kungsgatan 40, 961 64 Boden

 

Verksamhetsledare:
Rikard Mattsson
Mobil: 070-374 46 04

E-post: boden@foretagarna.se

 ....................................... 

STYRELSE

Ordförande:
Peter Berkfors
Mobilnummer: 070-624 76 50
peter.berkfors56@gmail.com

Ledamöter:

Johan Lundberg
Mobilnummer: 070-255 55 35
johan@husvagnscenter.se 

 

Tatiana Rynbäck
Mobilnummer: 070-287 34 14
tatiana@creactive-adventure.se

Peter Uneby
Mobilnummer: 070-326 00 84
peter.boden@teamsportia.se

Staffan Lind
Mobilnummer: 070-316 20 11 
staffan@editerat.se 

Johan Ekström
Mobilnummer: 070-554 55 05
johan.ekstrom@vittjarvshus.se

Therese Enbom
Mobilnummer: 070-201 37 29
therese.enbom@visida.se

Åke Sundberg
Mobilnummer: 070-661 01 63
ake@sundbergsfastigheter.se

 

Valberedning:

Anders Björnström, sammankallande
Mobilnummer: 070-663 43 88
Roger Niemi
Eric Hegglund